12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 100 - 250V |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Çıkış Akımı | 8.33A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 190x52x37 |
12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 190 - 250V |
| Çıkış Gücü | 150W |
| Çıkış Akımı | 12.5A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 190x63x38 |
12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 100 - 250V |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Çıkış Akımı | 8.33A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 190x52x37 |
12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 190 - 250V |
| Çıkış Gücü | 150W |
| Çıkış Akımı | 12.5A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 190x63x38 |