Dış Mekan 12V Slim Plastik Kasa JINBO PA-E Serisi
– Plastik kasa, LPV standardında
– Yüksek aktarım verimliliği
– Çok ince tasarım, 16.3 mm yükseklik
– Kararlı sabit voltaj çıkışı
– IP67, hem iç hem de dış mekan kullanımına uygundur
– %100 tam yükleme, %100 yanma testi
– Aşırı yük/kısa devre koruması
12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 220 - 240V |
| Çıkış Gücü | 24W |
| Çıkış Akımı | 2A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 100x40x16.3 |
12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 220 - 240V |
| Çıkış Gücü | 36W |
| Çıkış Akımı | 3A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 170x40x16.3 |
12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 220 - 240V |
| Çıkış Gücü | 60W |
| Çıkış Akımı | 5A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 170x50x16.3 |
