KS Serisi Güç Kaynakları 24V
– Kompakt boyut, montaj için kolay
– Yüksek aktarım verimliliği
– %100 tam yükleme, %100 yanma testi
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 200 - 250V |
| Çıkış Gücü | 300W |
| Çıkış Akımı | 12.5A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 224x68x41 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 200 -250V |
| Çıkış Gücü | 400W |
| Çıkış Akımı | 16.7A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 224x68x41 |
