Arma led Aydınlatma A.Ş. 2009 yılında ledli aydınlatma ürünlerinin üretim, satış proje ve pazarlamasını yapmak amacıyla kurulmuştur.

Firmamız, uluslararası birçok led üreticisi firmanın çözüm ortağı olmasının yanında, led modül/trafo üreticisi GENERAL ELECTRIC, modül led üreticisi GOQ ve şerit led/modül led üretici RISHANG firmalarının Türkiye yetkili distribütörüdür. Aynı zamanda iç ve dış mekan led trafo üreticisi JINBO ile iş birliği yapıp Türkiye’de ARMA-JNB markası adı altında satışa başlamıştır.

Açıkhava reklamcılığı ile birlikte; akaryakıt istasyonları, alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler, endüstriyel raf, modüler mobilya firmaları, şehir mobilyaları, GSM firmaları, bankalar, otomotiv ve diğer birçok sektörün aydınlatma tanıtım ve projelendirme ihtiyaçlarını yüksek kaliteli üretim kapasitesiyle çözmeyi kendine görev edinmiştir.
İthalat, ihracat projelendirme alanlarında kalite tedarik politikasından ödün vermeden markasını temsil etmektedir.

Bünyesinde reklamcılık, aydınlatma, elektrik alanında yetkin tecrübeye sahip deneyimli kadro bulunduran ARMA LED; ekonomik, yenilikçi, bilimsel teknolojik bir aydınlatmayı Türkiye’nin ve Dünyanın birçok noktasına sunmaktadır.
İçinde bulunduğu projeleri hayata geçirirken, aydınlatma ve reklamcılığın tüm bileşenlerini en ince ayrıntısına varana kadar, bilimsel bir çerçevede üretim hattına yansıtmaktadır.