24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 100 - 250V |
| Çıkış Gücü | 30W |
| Çıkış Akımı | 1.25A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 190x29x21 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 100 - 250V |
| Çıkış Gücü | 36W |
| Çıkış Akımı | 1.5A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 148x40x30 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 220 - 240V |
| Çıkış Gücü | 36W |
| Çıkış Akımı | 1.5A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 170x40x16.3 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 40W |
| Çıkış Akımı | 1.67A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 229x29x21 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 60W |
| Çıkış Akımı | 2.5A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 253x40x22 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 100 - 250V |
| Çıkış Gücü | 60W |
| Çıkış Akımı | 2.5A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 166x42x34 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 220 - 240V |
| Çıkış Gücü | 60W |
| Çıkış Akımı | 2.5A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 170x50x16.3 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Çıkış Akımı | 4.17A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 215x52x35 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 150W |
| Çıkış Akımı | 6.25A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 242x71x45 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 190 - 250V |
| Çıkış Gücü | 200W |
| Çıkış Akımı | 8.33A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 225x65x35 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 190 - 250V |
| Çıkış Gücü | 250W |
| Çıkış Akımı | 10.42A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 240x90x40 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 300W |
| Çıkış Akımı | 12.5A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 257x90x40 |
