12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 60W |
| Çıkış Akımı | 5A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 110x78x35 |
12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 60W |
| Çıkış Akımı | 5A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 253x40x22 |
12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Çıkış Akımı | 8.33A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 110x78x35 |
12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 120W |
| Çıkış Akımı | 10A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 160x98x38 |
12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 150W |
| Çıkış Akımı | 12.5A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 160x98x38 |
12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 150W |
| Çıkış Akımı | 12.5A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 242x71x45mm |
12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 190 - 250V |
| Çıkış Gücü | 200W |
| Çıkış Akımı | 16.7A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 225x65x35 |
12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 190 - 250V |
| Çıkış Gücü | 250W |
| Çıkış Akımı | 20.83A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 240x90x40 |
12 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 400W |
| Çıkış Akımı | 33.3A |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Ölçüler (mm) | 215x114x49 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 100 - 250V |
| Çıkış Gücü | 36W |
| Çıkış Akımı | 1.5A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 85x58x38 |
