24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Çıkış Akımı | 4.17A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 110x78x35 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 120W |
| Çıkış Akımı | 5A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 160x98x38 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 150W |
| Çıkış Akımı | 6.25A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 160x98x38 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 200W |
| Çıkış Akımı | 8.3A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 199x98x42 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 240W |
| Çıkış Akımı | 10A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 199x110x50 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 200 - 250V |
| Çıkış Gücü | 300W |
| Çıkış Akımı | 12.5A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 224x68x41 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 170 - 250V |
| Çıkış Gücü | 400W |
| Çıkış Akımı | 16.7A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 215x114x49 |
24 V
| Giriş Voltaj Aralığı | 200 -250V |
| Çıkış Gücü | 400W |
| Çıkış Akımı | 16.7A |
| Çıkış Voltajı | 24V |
| Ölçüler (mm) | 224x68x41 |
