Armaled Aydınlatma A.Ş. 2009 yılında ledli aydınlatma ürünlerinin üretim, satış proje ve pazarlamasını yapmak amacıyla kurulmuştur.
Firmamız uluslararası birçok led üreticisi firmanın çözüm ortağı olmasının yanında, Kore menşeili trafo üreticisi UNION ELECOM, Amerikan menşeili led modül/trafo üreticisi GENERAL ELECTRIC firmalarının tek yetkili Türkiye Distribütörü olup, MEAN WELL trafo/güç kaynaklarının ana bayisidir.
Açıkhava reklamcılığı ile birlikte; akaryakıt istasyonları, alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler, endüstriyel raf, modüler mobilya firmaları, şehir mobilyaları, GSM firmaları, bankalar, otomotiv ve diğer birçok sektörün aydınlatma tanıtım ve projelendirme ihtiyaçlarını yüksek kaliteli üretim kapasitesiyle çözmeyi kendine görev edinmiştir.
İthalat, ihracat projelendirme alanlarında kalite tedarik politikasından ödün vermeden markasını temsil etmektedir.
Bünyesinde reklamcılık, aydınlatma, elektrik alanında yetkin tecrübeye sahip deneyimli kadro bulunduran ARMALED; ekonomik, yenilikçi, bilimsel teknolojik bir aydınlatmayı Türkiye’nin ve Dünyanın birçok noktasına sunmaktadır.
İçinde bulunduğu projeleri hayata geçirirken, aydınlatma ve reklamcılığın tüm bileşenlerini en ince ayrıntısına varana kadar, bilimsel bir çerçevede üretim hattına yansıtmaktadır.