Bitki Aydınlatması Ürünlerimiz

Ürün Videosu Arize Element toplight, seralar ve kapalı tarım yapanların ürün verimliliğini arttırmak için geliştirilen bitki yetiştirme armatürüdür. Ürünümüz yüksek basınçlı sodyum lambalar ile karşılaştırıldığında daha düşük ısı yaymasına karşılık yüksek ışık verimliliğine sahiptir ve bütün sene ürün yetiştirilmesine olanak sağlamaktadır.

Arize® H1000, günümüzde hibrit LED ve HPS aydınlatma sistemi isteyen üreticilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılamamızı ve Arize® ürün ailesinden bekledikleri performansı ve kaliteyi sunar.

Arize Lynk, en uygun ışık spektrumunu sağlayarak kapalı tarım çiftçiliğini kolaylaştırmak için tasarlanmış benzersiz bir LED yetiştirme sistemidir. Geniş kullanım alanına sahip bu ürün seralar, topraklı, topraksız çiftçilik alanlarının yanı sıra dikey tarımcılıkta da kullanılabilir.

Arize Life, daha uzun ömür, düşük enerji tüketimi ve düşük bakım da dahil olmak üzere LED'in tüm avantajlarına sahip bir floresan yerine geçmekle kalmayıp, bitki büyüme spektrumunda optimum ışık dalga boylarını elde etmenizi sağlar. Büyüme odalarında veya doku kültürlerinin geliştirilmesinde kullanılabilir.

Arize LED Tubes, doku kültür laboratuvarlarında veya büyüme odalarında bulunan floresan ışıkların yerini almaktadır. Bu armatür, tipik floresan lambalara kıyasla daha uzun ömür, enerji tasarrufu ve daha düşük bakım maliyetleriyle birlikte LED teknolojisinin tüm avantajlarını sağlamaktadır.

LED TEKNOLOJİSİNİN BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİNDEKİ AVANTAJLARI

1-IŞIK SPEKTRUMU

Bitkiler için gerekli dalga boyları sağlanarak yetişme döngüsü hızlandırılmaktadır. Geniş ışık spektrumu sayesinde ise üreticinin isteğine bağlı olarak farklı olarak üretim tarzı üreticiye özel sağlanabilmektedir.

2-KOLAY KURULUM

Uzman ekibimiz sayesinde üreticinin ihtiyacına göre LED çözümlerimizi sunmaktayız. Bütün ürünlerimiz kolay ve hızlı kurulum özelliklerini sahiptirler.

3-İŞLETME MALİYETİ DÜŞÜRME

Yüksek ışık verimliliği sayesinde kısa ve uzun vadede enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bu sayede enerji masraflarınız önemli biçimde düşmekle kalmayıp çevreye zararlı etkilerinizi de azaltmış olacaksınız.

4-GÜVENİLİRLİK

Yüksek kalitemiz sayesinde yatırımınızın geri dönüşü hakkında endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Ürünlerimizin 36000 saat kullanım ömürleri bulunmaktadır (L90) ve 5 yıl sınırlı garanti ile desteklenmektedir. Bunların yanı sıra IP66 koruma sınıfına sahiptirler.

Type R 6:1 (R:B)

To promote leaf coverage and fruit generation.

Type B 3:1 (R:B)

To promote overall growth performance.

Type V 1:1 (R:B)

To promote plant structure and leaf mass.